ورود ثبت نام
ورود ثبت نام

نورو-اید NeuroAid

نام های تجاری:

موارد مصرف

نورواید II (MLC 901) یک مکمل غذایی است که توسط بیمارانی که دچار سکته مغزی شده اند استفاده می شود. این مکمل شامل نه جز فعال است که به ترمیم سریع عملکردهای حسی، شناختی و حرکتی کمک می کند. این مکمل همراه با دارو ها تجویز می شود.

مصرف این مکمل غذایی به عنوان یک منبع اضافی از فلاونوئیدها، تانن ها و اسیدهای هیدروکسی سیلیک برای نرمال سازی حالت عملکرد سیستم عصبی مرکزی و تقویت کلی بدن، توصیه می شود. مواد فعال بیولوژیکی که بخشی از اجزای گیاهی نورواید هستند، به بازسازی عصب، محافظت از نور و جلوگیری از مرگ عصبی در شرایط ایسکمیک سیستم عصبی مرکزی (به عنوان مثال، سکته مغزی ایسکمیک) و آسیب مغزی ناشی از ضربه کمک می کنند. همچنین تأثیر مثبتی بر تحریک نوروژنز، انعطاف پذیری عصبی و افزایش تعداد سلولهای عصبی دارد و باعث تقویت مکانیسم های درون زای بازسازی عروقی طولانی مدت و تحریک رگ زایی می شود. مصرف دوره ای نورواید احتمال استقلال عملکردی پس از سکته مغزی و بهبود عصبی از آسیب مغزی را افزایش می دهد.

زمان و نحوه مصرف

بزرگسالان باید روزانه 3 بار 2 کپسول را هنگام غذا خوردن همراه با نوشیدن مقدار زیادی آب مصرف کنند. دوره مصرفی توصیه شده 3 ماه است. سپس برای استفاده بیشتر و احتمال عود مجدد با پزشک خود مشورت کنید. مشاوره با پزشک قبل از مصرف این مکمل توصیه می شود.

عوارض جانبی 

عوارض جانبی شایع گزارش شده ناشی از مصرف نورواید عمدتا خفیف و گذرا بوده است. این موارد شامل خشکی دهان، حالت تهوع، استفراغ، ناراحتی شکمی، اسهال و سردرد است. در بسیاری از موارد، عارضه جانبی با کاهش نصف دوز به مدت 1 هفته برطرف شده و پس از رفع علائم با مصرف دوباره دوز معمول به طور کامل از بین می رود.

موارد احتیاطی و منع مصرف

ناتوانی فرد در تحمل اجزا مکمل، بارداری، شیردهی.

سوء مصرف

در صورت مصرف بیش از حد دارو و بروز علائم جدی مانند غش کردن و یا دشواری در تنفس با مراکز فوریت های پزشکی تماس بگیرید.

توجه

این مکمل را سر خود به دیگران تجویز نکنید.

دوز فراموش شده

مهم است که طبق برنامه پزشک خود این مکمل را مصرف کنید. در صورت فراموشی مصرف یک دوز، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید تا یک برنامه دوز جدید دریافت کنید.

نگهداری

نورواید را در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد و در مکانی خشک و تاریک نگه داری کنید. همچنین آن را دور از دسترس کودکان نگاه دارید.

 با قوانین سین سا موافقم.
ثبت درخواست
ثبت سفارش