ورود ثبت نام
ورود ثبت نام

کیترودا (پمبرولیزوماب) Keytruda (Pembrolizumab)

نام های تجاری: پمبرلیزومب زاک آریا زاکاریا
توضیحات صوتی:

تعریف کلی داروی کیترودا (KEYTRUDA)

داروی کیترودا یا همان پمبرولیزوماب برخلاف داروهای رایج شیمی درمانی و پرتو درمانی؛ با ایمونوتراپی و با کمک به سیستم ایمنی بدن؛ به مقابله با سلول‌های سرطانی میشتابد. داروی کیترودا مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA بوده و امروزه در سرتاسر دنیا برای درمان برخی از سرطان‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت کیترودا در ایران و همچنین ثبت سفارش خرید داروی کیترودا در سایت سامانه سلامت سین سا؛ با ما در ارتباط باشید.

موارد مصرف داروی کیترودا (KEYTRUDA)

داروی کیترودا خارجی در درمان انواع سرطان های پوست، انواع سرطان های متاستاتیک و سرطان های گوارش مانند سرطان معده استفاده می شود.

 داروی کیترودا یا پمبرولیزوماب؛ به شکل آمپول می باشد. با تجویز و نظر پزشک، از داروی کیترودا می توان در درمان سرطان معده و انواع مختلف سرطان های سر وگردن، لنفوم، سرطان هوچکین و غیره استفاده نمود. پمبرولیزوماب در دسته داروهای آنتی بادی های مونوکلونال قرار دارد. کیترودا Keytruda در موارد زیادی جهت بهبود هرچه سریع تر بیماری های فوق استفاده شده و اثرگذاری آن بی تردید بی نظیر می باشد و پزشکان هر روزه با تجویز آن که از بهترین داروهای درمان سرطان می باشد بهره مند می شوند.

خرید داروی کیترودا

آمپول کیترودا یک داروی ضد سرطان می باشد که به منظور جلوگیری از گسترش سلول های سرطانی مورد استفاده قرار می گیرد. در این یادداشت مطالبی در خصوص مصرف صحیح آن، عوارض آمپول کیترودا و اَشکال دارویی آن ارائه شده است. داروی کیترودا (پمبرولیزوماب) که به صورت ویال برای تزریق وریدی مورد استفاده قرار می گیرد، در دسترس بوده و پزشکان بنا بر صلاحدید وضعیت بیمار یکی از اَشکال آن ها را تجویز می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید داروی کیترودا با کارشناسان ما در سامانه سلامت سین سا در تماس باشید.

keytruda | کیترودا

مشاوره تهیه آمپول کیترودا

اَشکال دارویی داروی کیترودا

  • محلول تزریق وریدی (1 میلی گرم در 25 میلی لیتر/ 4 میلی گرم در 100 میلی لیتر)

زمان و نحوه تزریق کیترودا Keytruda (پمبرولیزوماب)

پیش از هر بار مصرف این دارو، راهنمای مصرف دارو را مطالعه نمایید. سوالات خود را از پزشک معالج خود یا پزشک داروخانه بپرسید. این دارو توسط پزشک متخصص تجویز شده و در مدت 30 دقیقه به آهستگی در ورید تزریق می شود.توجه داشته باشید که فرد متخصص باید از نحوه تزریق کیترودا اطلاع داشته باشد طبق دستور پزشک، داروی کیترودا خارجی معمولاً هر 3 هفته یا هر 6 هفته یکبار تجویز می شود.

علائم و واکنش های شدیدی همچون تب، لرز، رعشه، گرگرفتگی، مشکل تنفسی، سرگیجه یا احساس ضعف ممکن است در طول درمان یا مدت کوتاهی پس از درمان رخ دهد، در صورت بروز هر کدام از این علائم، فوراً پزشک یا پرستار خود را در جریان قرار دهید. دوز مصرفی این دارو طبق شرایط پزشکی فرد و میزان پاسخ بدن به دارو تعیین می شود.

نحوه مصرف داروی کیترودا

شما می توانید جهت تهیه داروی کیترودا و سفارش دارو از لینک سفارش استفاده کنید و دارو را در کمترین زمان سفارش دهید.

مشاوره قیمت داروی کیترودا

عوارض جانبی آمپول کیترودا (پمبرولیزوماب)

عوارض آمپول کیترودا (پمبرولیزوماب) خستگی، تورم مچ پا / پا / دست، خارش پوست، حالت تهوع، استفراغ، درد شکمی یا مشکل خواب می تواند ناشی از مصرف این دارو باشند. تداوم یا تشدید هر یک از عوارض را حتماً با پزشک معالج یا پزشک داروخانه مطرح کنید.

امکان بروز عوارض جدی در مصرف کنندگان این دارو وجود دارد و حتی ممکن است برخی از عوارض پس از قطع درمان نیز ادامه یابد، با این حال به یاد داشته باشید که پزشک معالجتان این دارو را برای شما تجویز کرده چرا که بر این باور است که منافع این دارو بیشتر از عوارض آن است. مراجعه منظم به پزشک می تواند شدت عارضه ها را کاهش دهد. 

عوارض داروی کیترودا

بروز هرگونه عارضه جانبی جدی، از جمله: بروز / تشدید سرفه، تنگی نفس، اسهال همراه با خون / مخاط، علائم بیماری کبد (مانند تهوع / استفراغ مداوم، از دست دادن اشتها، معده / شکم درد، زردی چشم / پوست، ادرار تیره)، علائم اختلالات کلیوی (مانند تغییر حجم ادرار، ادرار صورتی / خونی)، سردرد مداوم / غیرمعمول، سرگیجه / غش، تغییر بینایی، کاهش قدرت صدا، قرمزی / درد چشم، حساسیت به نور، بی حسی / سوزن سوزن شدن بازوها / پاها، سفتی / درد مفاصل، ضعف / حساس شدن / درد عضلانی، علائم عفونت (مانند گلودرد که برطرف نمی شود، تب، لرز، سوزش / درد / تکرر / اضطرار در دفع ادرار)، کبودی / خونریزی آسان را فوراً به پزشک اطلاع دهید.

این دارو کیترودا می تواند باعث اختلال در عملکرد غدد هورمونی (مانند تیروئید، هیپوفیز، آدرنال، پانکراس (لوزالمعده)) شده و باعث کاهش یا افزایش میزان تولید هورمون شود که می تواند منجر به بروز علائمی همچون عدم تحمل سرما یا گرما، کاهش / افزایش بی دلیل وزن، تغییرات روانی/ خلقی، ضربان آهسته / سریع / کوبیدن / نامنظم قلب، خستگی غیرمعمول، یبوست شود.

داروی کیترودا KEYTRUDA به ندرت باعث افزایش قند خون شده که می تواند باعث ایجاد یا تشدید بیماری دیابت شود. در صورت مشاهده علائم افزایش قند خون مانند افزایش تشنگی / ادرار، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید. در صورت ابتلا به دیابت، قند خون خود را به طور منظم و طبق دستورالعمل پزشک بررسی کرده و نتایج آن را به پزشک خود اطلاع دهید. گاهی لازم است پزشک داروی دیابت، برنامه ورزشی یا رژیم غذایی شما را تغییر داده و مجدداً تنظیم کند.

در صورت بروز هرکدام از این عوارض خطرناک جانبی، بلافاصله به پزشك مراجعه کنید: درد قفسه سینه، تشنج.

واکنش آلرژیک بسیار جدی نسبت به این دارو نادر است. با این حال، در صورت مشاهده علائم واکنش آلرژیک جدی، مانند راش پوستی (عارضه های پوستی)، خارش/ تورم (به خصوص در صورت و زبان و گلو)، سرگیجه شدید و مشکلات تنفسی فوراً به پزشک مراجعه کنید.

موارد مذکور، تمام عوارض آمپول کیترودا را در برنمی گیرد، بنابراین در صورت مشاهده هر گونه عارضه جانبی دیگری، آن را به پزشک خود یا پزشک داروخانه اطلاع دهید.

موارد احتیاطی و منع مصرف داروی کیترودا (پمبرولیزوماب)

پیش از مصرف داروی کیتردا ، در صورت حساسیت به آن یا هر نوع حساسیت دیگری، پزشک خود یا پزشک داروخانه را در جریان قرار دهید. این محصول ممکن است دارای اجزای غیر فعالی باشد که موجب واکنش های آلرژیک و یا مشکلات دیگر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با پزشک داروخانه صحبت کنید. همچنین قبل از مصرف این دارو، پزشک یا پزشک داروخانه را از سوابق پزشکی خود به خصوص سابقه پیوند عضو مطلع سازید.

منع مصرف داروی کیترودا

دریافت پیوند مغز استخوان پس از درمان با داروی کیترودا (پمبرولیزوماب) می تواند باعث عوارض بسیار جدی (و بعضاً کشنده) شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با پزشک خود صحبت کنید. شما  می توانید جهت خرید امپول کیترودا با کارشناسان ما در تماس باشید. این دارو ممکن است باعث سرگیجه شود. استفاده از الکل یا ماریجوانا (شاهدانه) می تواند سرگیجه را تشدید کند. تا زمانی که از بی خطر بودن کارهایی مانند رانندگی، استفاده از ماشین آلات و هرکاری که نیاز به هوشیاری دارد، اطمینان حاصل نکرده اید از انجام آنها خودداری کنید. مصرف الکل را محدود کرده و در صورت مصرف ماریجوانا آن را با پزشک خود در میان بگذارید.

تمام داروهای مصرفی خود را (از جمله داروهای با نسخه، بی نسخه و محصولات گیاهی) پیش از جراحی به پزشک و یا دندان پزشک خود اطلاع دهید. جهت خرید امپول کیترودا از لینک ثبت سفارش دارو در سایت سامانه سلامت سین سا استفاده کنید.

اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید، به پزشک خود اطلاع دهید. هنگام استفاده از این دارو نباید باردار شوید چرا که ممکن است به جنین آسیب برسد. در دوره درمان با این دارو و 4 ماه پس از اتمام درمان، در مورد استفاده از روش های قابل اطمینان در کنترل بارداری با پزشک خود مشورت کنید. اگر قصد بارداری دارید یا فکر می کنید باردار هستید، فوراً در مورد خطرات استفاده از این دارو در دوران بارداری با پزشک خود صحبت کنید توصیه میشود خرید کیترودا تنها با نسخه پزشک و در مراکز معتبر فروش دار انجام شود.

انتقال این دارو به شیر مادر مشخص نیست. به دلیل خطر احتمالی برای نوزاد، شیردهی هنگام استفاده از این دارو و 4 ماه پس از قطع درمان توصیه نمی شود. قبل از شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.

مشاوره قیمت خرید داروی کیترودا 

سوء مصرف

در صورت مصرف بیش از حد داروی کیترودا (پمبرولیزوماب) و بروز علائم جدی مانند غش کردن با مراکز فوریت های پزشکی تماس بگیرید.

توجه

تست های آزمایشگاهی و یا پزشکی (مانند بررسی عملکرد کبد / کلیه / تیروئید، قند خون، شمارش کامل خون) باید پیش و حین درمان با این دارو انجام شود. تمام قرارهای پزشکی و آزمایشگاهی را به خاطر داشته باشید و برای کسب اطلاعات بیشتر با پزشک خود مشورت کنید.

دوز فراموش شده

دریافت هر دوز از این دارو طبق تجویز پزشک اهمیت زیادی دارد لذا اگر یک دوز را فراموش کردید، بلافاصله از پزشک یا داروساز خود بخواهید یک برنامه جدید تنظیم کند.

نگهداری

این دارو در مراکز درمانی تزریق و استفاده می شود و در خانه نگه داری نمی شود.

مشاوره خرید داروی کیترودا در ایران

آمپول کیترودا چیست؟ از گذشته تا کنون از روش‌های رایج شیمی درمانی و پرتو درمانی برای مبارزه با سلول‌های سرطانی استفاده میشود. اگرچه این داروها تا حدود زیادی در درمان سرطان، موفق عمل نموده اند اما در مواردی عوارض جانبی را از خود برجای گذاشته اند. از این رو محققان با انجام آزمایشات و جستجوها به دنبال یافتن راهی بهتر برای از بین بردن سلول‌های سرطانی با کمترین آسیب به بافت‌های سالم بدن بوده اند. داروی کیترودا یک تجربه موفق در حوزه درمان سلول‌های سرطانی با کمترین اسیب به سلول‌های سالم بوده است. آمپول کیترودا با تقویت سیستم ایمنی بدن در مقابل سرطان؛ به بهبود کامل فرد بیمار کمک میکند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش خرید داروی کیترودا و کسب اطلاع از قیمت داروی کیترودا می توانید از لینک زیر در وبسایت سامانه سلامت سین سا اقدام نمایید.

 مشاوره سفارش و خرید داروی کیترودا 

پرسش های متداول


به طور کلی پزشک با توجه به میزان پاسخ بیماری به دارو زمان و دوره درمان را تعیین می کند. بدین صورت که اگر درمان دیگر اثربخش نباشد یا پیشرفت کند درمان متوقف می شود. اگر درمان موفقیت آمیز باشد، دوره درمان دو سال ادامه خواهد داشت.

معمولاً 2 تا 4 ماه پس از شروع درمان با کیترودا، اثر آن مشاهده می شود. میزان اثربخشی آن به نوع سرطان، مرحله آن و شرایط بیمار بستگی دارد.

به طور کلی بهتر است خانم‌های باردار از این دارو استفاده نکنند، چرا که به نظر می رسد کیترودا می تواند به جنین آسیب رسانده و حتی باعث سقط شود. این در حالی است که معمولاً توصیه می شود که بیمار تا 5 ماه پس از اتمام دوره مصرف دارو حتی از باردار شدن هم پرهیز کند.

ریزش مو یکی از عوارض جانبی بسیار نادری است که ممکن است رخ دهد. در بیشتر مطالعات دیده شده است که ریزش مو بیشتر زمانی اتفاق افتاده است که بیمار تحت درمان هم‌زمان با کیترودا و دارو(های) شیمی درمانی بوده است.دیدگاه ها

با قوانین سین سا موافقم.
ثبت
ثبت سفارش