ورود ثبت نام
ورود ثبت نام

یرووی (ایپیلیموماب) Yervoy (Ipilimumab)

نام های تجاری: ایپیلیمومب یرووی یروی
توضیحات صوتی:

داروی یرووی YERVOY چیست؟

داروی یرووی ایپیلیموماب به صورت ویال تزریقی برای درمان برخی از انواع سرطان پوست در کودکان بالای 12 سال و بزرگسالان تجویز میشود. Yervoy (Ipilimumab) با ایمنوتراپی و با تقویت سیستم ایمنی بدن؛ زمینه مبارزه با سلول‌های سرطانی را فراهم میکند. داروی یرووی دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی آمریکا FDA بوده و تنها در مراکز معتبر فروش دارو در کشور به فروش میرسد. برای خرید داروی یرووی و یا کسب اطلاع از قیمت داروی یرووی در ایران؛ با ما در سامانه سلامت سین سا به صورت آنلاین؛ تلفنی و حضوری در ارتباط باشید.

یرووی ایپیلیموماب

5 mg یرووی (YERVOY)

 

سفارش داروی یرووی

موارد مصرف داروی یرووی (YERVOY)

داروی YERVOY در درمان سرطان های مختلف (مانند سرطان پوست، کلیه، کبد، ریه، روده بزرگ) استفاده می شود. یرووی از دسته ی داروهای آنتی بادی مونوکلونال بوده و باعث کاهش یا توقف رشد سلول های سرطانی می شود. با این وجود باید توجه داشت که می تواند عوارض جانبی جدی در سایر قسمت های بدن ایجاد کند.

 داروی یرووی (ایپیلیموماب)  موثر در درمان سرطان کبد، سرطان پوست ، سرطان ریه ، سرطان روده

اَشکال دارویی یرووی YERVOY

محلول داخل وریدی یرووی (5 میلی گرم در میلی لیتر)

زمان و نحوه مصرف داروی یرووی (ایپیلیموماب)

پیش از هر بار مصرف دارو راهنمای مصرف دارو را مطالعه نمایید. می توانید سوالات خود را از پزشک معالج خود یا پزشک داروخانه بپرسید. کارت هوشمند سلامت خود را همیشه همراه داشته باشید. کارت را به همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود نشان دهید تا از این که تحت درمان با یرووی ایپیلیموماب می باشید، مطلع شوند.

داروی یروی باید تحت نظر پزشک و طی 30 یا 90 دقیقه به آرامی، به داخل ورید تزریق شود. دوز مصرفی و برنامه درمان بر اساس شرایط پزشکی، وزن و پاسخ بدن به درمان تعیین می شود.

پزشک ممکن است برای کاهش خطر عوارض جانبی، داروهای دیگری نیز تجویز کند که همراه با این دارو مصرف شود. برای مصرف تمام داروهای خود، با دقت از دستورالعمل های پزشک پیروی کنید.

بشترین اثربخشی دارو در نتیجه مصرف منظم آن حاصل می شود. بنابراین برای جلوگیری از فراموش کردن مصرف دارو، می توانید در تقویم خود علامت بگذارید.

خرید داروی یرووی

عوارض جانبی داروی یرووی

خستگی، حالت تهوع یا استفراغ می تواند از عوارض مصرف این دارو باشد. در صورت تداوم یا بدتر شدن هر یک از این عوارض، فوراً پزشک خود یا پزشک داروخانه را در جریان قرار دهید.

عوارض داروی یرووی (ایپیلیموماب)

 

امکان بروز عوارض جدی در مصرف کنندگان YERVOY یرووی وجود دارد و حتی ممکن است برخی از عوارض پس از قطع درمان نیز ادامه یابد، با این حال به یاد داشته باشید که پزشک معالجتان این دارو را برای شما تجویز کرده چرا که بر این باور است که منافع این دارو بیشتر از عوارض آن است. مراجعه منظم به پزشک می تواند شدت عارضه ها را کاهش دهد.

واکنش جدی آلرژیک به این محصول به ندرت رخ می دهد. با این حال، در صورت مشاهده علائمی همچون عارضه های پوستی، خارش، تورم (به خصوص در صورت، زبان و گلو)، سرگیجه شدید، دشواری در تنفس، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

موارد مذکور، تمام عوارض جانبی داروی یرووی را در برنمی گیرد، بنابراین در صورت مشاهده هر گونه عارضه جانبی دیگری، آن را به پزشک خود یا پزشک داروخانه اطلاع دهید.

موارد احتیاطی و منع مصرف داروی YERVOY

پیش از مصرف دارو، در صورت حساسیت به آن یا هر نوع حساسیت دیگری، پزشک خود یا پزشک داروخانه را در جریان قرار دهید. این محصول ممکن است دارای اجزای غیر فعالی باشد که موجب واکنش های آلرژیک و یا مشکلات دیگر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با پزشک داروخانه صحبت کنید.

پیوند اعضای بدن

همچنین قبل از مصرف داروی YERVOY، پزشک یا پزشک داروخانه را از سوابق پزشکی خود به خصوص سابقه پیوند عضو و اختلالات نقص سیستم ایمنی (مانند سندرم گیلن باره، لوپوس، سارکوئیدوز، بیماری کرون، کولیت اولسراتیو) مطلع سازید.

تمام داروهای مصرفی خود (از جمله داروهای با نسخه، بی نسخه و محصولات گیاهی) را پیش از جراحی به پزشک و یا دندان پزشک خود اطلاع دهید.

اگر باردار هستید یا می خواهید باردار شوید پزشک خود را مطلع سازید. در دوره ای که تحت درمان با این دارو قرار دارید باردار نشوید چرا که احتمال آسیب به جنین وجود دارد. پیش از شروع مصرف دارو باید یک تست بارداری انجام دهید. از راه های مطمئن پیشگیری از بارداری در طی مصرف دارو و 3 ماه پس از قطع مصرف استفاده کنید. در صورت باردار شدن یا بارداری همسر خود فوراً پزشک خود را در جریان بگذارید.

داروی YERVOY از شیر مادر به نوزاد منتقل می شود. به دلیل احتمال آسیب به نوزاد، شیردهی به نوزاد در طی درمان و 3 ماه پس از قطع مصرف دارو توصیه نمی شود. بنابراین حتماً قبل از شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.

تداخل دارویی یرووی (YERVOY)

تداخل های دارویی می تواند نحوه ی عملکرد دارو را تغییر داده و خطر بروز عوارض جانبی جدی را افزایش دهد. این یادداشت تمامی تداخلات دارویی این دارو را پوشش نمی دهد بنابراین بهتر است نام تمام داروهایی که مصرف می کنید (از جمله داروهای با نسخه و بی نسخه و محصولات گیاهی) را با پزشک خود و پزشک داروخانه در میان بگذارید و بدون تایید پزشک، مصرف هیچ دارویی را شروع یا تمام نکنید، همچنین به هیچ وجه میزان دارو را تغییر ندهید.

برخی از محصولاتی که ممکن است با داروی یرووی تداخل داشته باشند عبارتند از: ومورافنیب.

سوء مصرف

در صورت مصرف بیش از حد دارو و بروز علائم جدی مانند غش کردن و یا دشواری در تنفس با مراکز فوریت های پزشکی تماس بگیرید.

توجه

از انجام منظم آزمایش های پزشکی دوره ای (مانند آزمایش عملکرد کبد(AST,ALT,ALP)، آزمایش عملکرد تیروئید) غافل نشوید. انجام این آزمایش ها می توانند به ارزیابی صحیح از میزان بهبودی یا بروز عوارض جانبی کمک کنند.

دوز فراموش شده

دریافت هر دوز داروی یرووی دارو طبق برنامه حائز اهمیت می باشد. اگر یک دوز را فراموش کردید، بلافاصله از پزشک خود یا پزشک داروخانه یک برنامه دوز جدید بخواهید.

نگهداری

این دارو در بیمارستان ها و کلینیک ها تزریق می شود. در خانه نگهداری نمی شود.

خرید داروی یرووی در ایران

داروی یرووی ایپیلیموماب یکی از داروهای شناخته شده در حوزه سرطان است. این دارو با کمک به سیستم ایمنی بدن فرد بیمار؛ به مبارزه با سلول‌های سرطانی توسط بدن کمک میکند. استفاده از داروی YERVOY با استفاده از راهکار ایمونوتراپی؛ یکی از کم خطرترین روش‌ها برای مبارزه با سرطان به حساب میاید.

برای ثبت سفارش و خرید داروی یرووی و یا استعلام قیمت YERVOY  می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

قیمت آمپول یروویبا قوانین سین سا موافقم.
ثبت
ثبت سفارش